KILIÇDAROĞLU :”7 HAZİRAN ÖNCESİ VERDİĞİM BÜTÜN SÖZLERİN...

KILIÇDAROĞLU :”7 HAZİRAN ÖNCESİ VERDİĞİM BÜTÜN SÖZLERİN ARKASINDAYIM.”

1 Kasım Pazar Günü gerçekleştirilecek olan milletvekili seçimleri öncesi Aliağa’ya gelen CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu ilçe binasından partililere seslendi.

30 Ekim 2015 - 17:55 - Güncelleme: 30 Ekim 2015 - 18:06

İzmir milletvekili adaylarının , Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlunun ve ilçe belediye başkanlarınında  hazır bulunduğu mitingde konuşan Kılıçdaroğlu şunları söyledi :

” Bizler dini inancı , siyasi görüşü ne olursa olsun herkesin huzur ve refah içinde yaşamasını istiyoruz. Biz bunun mücadelesi içindeyiz. Ben , 7 Haziran öncesi sizlere ne söz verdiysem hepsinin arkasındayım. Sizden sadece şunu  istiyorum. Pazar günü sandığa giderken , hayatında hiç CHP’ye oy vermemiş vatandaşlarımızı ikna edip onunla birlikte sandığa gitmenizi istiyorum. Çünkü bir oy Cumhuriyet demektir, bir oy demokrasi demektir, bir oy kadın-erkek eşitliği demektir, bir oy huzur ve refah demektir. ”

“CHP İKTİDARINDA TAŞERONLUĞU KALDIRACAĞIZ.”

Kılıçdaroğlu:” Biliyorsunuz Aliağa da Belediye Başkanlığı seçimini kaybettik. İlçe Başkanım söz verdi. Aliağa da en yüksek oyu CHP alacak.Aliağa bir sanayi kenti. CHP iktidarında taşeronluğu kaldıracağız. Herkes kamuda çalışacak. Askeri ücret net 1.500 TL olacak.Hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Her ailenin en az 720 TL geliri olacak.”

“İngiltere de , Fransa da ne varsa , bizim ülkemiz de o olmalı. Bizim insanımız üçüncü sınıf demokrasiye değil ,birinci sınıf demokrasiye layık.Bana yetki ve güç verirseniz bunu çözeceğiz.”

“Sizin için çalışacağım, sizin için emek harcayacağım , sizin için alın teri dökeceğim. Dökeceğim her alın teri size helal olsun diyeceğim.” dedi.

3343179.jpg
7514330.jpg
Bu haber 3412 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Almanların tercihi Türk konfeksiyon ürünleri
Almanların tercihi Türk konfeksiyon ürünleri
GENÇLERİ AYRICALIKLI FIRSATLAR SUNAN 'TARIMIN DÜNYASINDA' YERLERİNİ ALMAYA DAVET EDİYORUZ
GENÇLERİ AYRICALIKLI FIRSATLAR SUNAN 'TARIMIN DÜNYASINDA'...