KIŞ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR

KIŞ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR

Aliağa Belediyesi’nin yaz ve kış olmak üzere yıl boyu Aliağalı gençlere farklı branşlarda sunduğu spor kursları kapsamında, 2015-2016 ‘Kış Spor Okulları’ kayıtları başlıyor.

05 Eylül 2015 - 14:39 - Güncelleme: 05 Eylül 2015 - 14:49

Sporun yaygınlaşması, ilçedeki gençlerin sporla iç içe yaşaması, gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak için çalışmalarını sürdüren Aliağa Belediyesi ‘Kış Spor Okulları’ ile geleceğin yıldızları minik sporculara kapılarını açıyor. Farklı yaş kategorilerinde yüzlerce gence spor eğitimi verecek olan Aliağa Belediyesi, gençlerin eğitim, kültür ve spor alanında gelişimlerine katkı sunmayı hedefliyor. Minik sporculara okullarından kalan boş vakitlerinde spor yapma fırsatının sunulduğu kurslarda, uzman eğitmenler tarafından; futbol, voleybol,tenis masa tenisi, karate, tekvando, güreş ve basketbol  branşlarında eğitimler verilecek.
‘Kış Spor Okulları’ için 15 Eylül 2015 Salı günü başlayacak olan kayıtlar 30 Eylül Çarşamba gününe kadar devam edecek. Müracaatlar ise Aliağa Belediyesi Enka  Spor Salonu’na şahsen yapılacak.
ÖZKURT, GENÇLERİ SPOR YAPMAYA DAVET EDİYOR
Gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sunmak için her fırsatta gençleri spora özendirmeye çalıştıklarını belirten Aliağa Belediyesi Spor Birim Sorumlusu Bilal Özkurt, “Aliağa Belediyesi olarak gençlerin spor yapabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Çünkü spor sağlıklı bir bedeninin ve ruhun oluşabilmesi için vazgeçilmez bir unsurdur. Ayrıca spor okullarımızda hazırladığımız programlar ile gençlerin yeteneklerini de ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Kurslarımızı uzman eğitmenler gözetiminde gerçekleştirerek gençlerin sağlıklı spor yapmalarına da çok önem veriyoruz” diyerek Aliağalı gençleri spor yapmaya davet etti.

Bu haber 2030 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BANKAMATİK DİYE İŞTEN ATILDI MECLİS ÜYESİ OLARAK GERİ DÖNDÜ
BANKAMATİK DİYE İŞTEN ATILDI MECLİS ÜYESİ OLARAK GERİ DÖNDÜ
ÇEVRE DOSTU BEZ ÇANTALARIN DAĞITIMI DEVAM EDİYOR
ÇEVRE DOSTU BEZ ÇANTALARIN DAĞITIMI DEVAM EDİYOR